free bootstrap template

LITURGICKÝ PROGRAM

V tejto časti nájdete aktuálny liturgický program vo farnosti na konkrétny týždeň.

Liturgický program

11. 11. 2019 - 17. 11. 2019

DEŇ ČAS LITURGIE SVIATOK LITURGICKÁ DISCIPLÍNA
PONDELOK17:00
UTOROK16:00ODPORÚČANÝ SVIATOK
STREDA6:00ODPORÚČANÝ SVIATOK
ŠTVRTOK17:00
PIATOK6:00ZAČIATOK FILIPOVKYzdržanlivosť od mäsa
SOBOTA7:00
NEDEĽA9:00*** Nedeľa 23. týždňa po Päťdesiatnici ***
PRIKÁZANÝ SVIATOK

Liturgický program

4. 11. 2019 - 10. 11. 2019

DEŇ ČAS LITURGIE SVIATOK LITURGICKÁ DISCIPLÍNA
PONDELOK17:00
UTOROK6:00
STREDA6:00
ŠTVRTOK15:20
PIATOK17:00** Zhromaždenie k veľkovojvodcovi Michalovi a ďalším beztelesným mocnostiam **ODPORÚČANÝ SVIATOK
volnica
SOBOTA7:00
NEDEĽA9:00*** Nedeľa 22. týždňa po Päťdesiatnici ***
PRIKÁZANÝ SVIATOK

Liturgický program

29. 10. 2019 - 5. 11. 2019

DEŇ ČAS LITURGIE ĎALŠIE SLÁVENIA SVIATOK LITURGICKÁ DISCIPLÍNA
PONDELOK17:00
UTOROK6:00
18:30 - N. Kamenica
18:30 - spoveď N. Kamenica
STREDA6:00
ŠTVRTOK6:00
18:30 (omša)
18:30 - Svinica
18:00 (rim.kat) - spoveď Klečenov
17:30 - spoveď Svinica
** Blažený hieromučeník Teodor, mukačevský biskup **ODPORÚČANÝ SVIATOK
PIATOK9:00
15:00 - Svinica
8:00 - spoveď Klečenov
10:00 - panychýda Klečenov
11:00 - panychýda Borda
13:00 - panychýda N. Kamenica
14:00 - panychýda Svinica
Volnica
SOBOTA7:00
NEDEĽA8:45*** Nedeľa 21. (24.) týždňa po Päťdesiatnici ***PRIKÁZANÝ SVIATOK

Liturgický program

21. 10. 2019 - 27. 10. 2019

DEŇ ČAS LITURGIE SVIATOK LITURGICKÁ DISCIPLÍNA
PONDELOK17:00
UTOROK18:00
STREDA18:00* Svätý apoštol Jakub podľa tela Pánov brat *
ŠTVRTOK6:00
PIATOK17:00zdržanlivosť od mäsa
SOBOTA7:00** Svätý a slávny veľkomučeník Demeter Myromvonný **ODPORUČANÝ SVIATOK
NEDEĽA9:00*** Nedeľa 20. (23.) týždňa po Päťdesiatnici ***
PRIKÁZANÝ SVIATOK

Liturgický program

14. 10. 2019 - 20. 10. 2019

DEŇ ČAS LITURGIE SVIATOK LITURGICKÁ DISCIPLÍNA
PONDELOK6:00
UTOROK6:00
STREDA18:00
ŠTVRTOK18:00
PIATOK18:00* Svätý apoštol a evanjelista Lukáš *zdržanlivosť od mäsa
SOBOTA8:00
NEDEĽA9:00*** Nedeľa 192 (22.) týždňa po Päťdesiatnici
PRIKÁZANÝ SVIATOK
ZBIERKA - misie

Liturgický program

7. 10. 2019 - 13. 10. 2019

DEŇ ČAS LITURGIE SVIATOK LITURGICKÁ DISCIPLÍNA
PONDELOK6:00
UTOROK6:00
STREDA18:00
ŠTVRTOK18:00
PIATOK6:00zdržanlivosť od mäsa
SOBOTA8:00
NEDEĽA9:00*** Nedeľa 18. (21.) týždňa po Päťdesiatnici ***
PRIKÁZANÝ SVIATOK

Liturgický program

30. 9. 2019 - 6. 10. 2019

DEŇ ČAS LITURGIE SPOVEĎ SVIATOK LITURGICKÁ DISCIPLÍNA
PONDELOK18:00
UTOROK6:00
19:00 - N. Kamenica
18:30 - N. Kamenica** Presvätá Bohorodička Ochrankyňa **ODPORÚČANÝ SVIATOK
myrovanie
STREDA
ŠTVRTOK6:00
14:00 - Ďurďošík
19:00 (omša)
19:00 - Svinica
18:30 (rim.kat)
18:00 - Svinica
PIATOK18:0017:00Zdržanlivosť od mäsa
SOBOTA8:00
NEDEĽA9:00
10:30 - Čakanovce
*** Nedeľa 17. (20.) týždňa po Päťdesiatnici ***PRIKÁZANÝ SVIATOK
zbierka - KBS