Aktuality

Národné stretnutie mládeže T22

Rada pre mládež a univerzity KBS pozýva mladých na Národné stretnutie mládeže T22, ktoré sa uskutoční od 28. do 31. júla v Trenčíne. Ide o jedinečné stretnutie mladých z celého Slovenska, ktorých čaká bohatý duchovný program, katechézy, aktivity a veľa radosti. Prihlásiť sa môžete od 22. februára na webovej stránke www.narodnestretnutiemladeze.sk. Účastnícky poplatok pre prvých 222 prihlásených je 22 eur. Pre ďalších 999 prihlásených 33eur a následne 39 a 44 eur. Mladí Košickej eparchie sa môžu prihlasovať na T22 ako spoločenstvo Aetós.

Báseň pre Františka

Katolícke pedagogické a katechetické centrum, n.o.,
vyhlasuje literárno-výtvarný projekt pre rodiny, žiakov základných a stredných škôl Báseň pre Františka.

Len nedávno, v septembri tohto roku, sme zažili návštevu storočia. Mali sme možnosť na našom krásnom Slovensku privítať a mnohí aj stretnúť Kristovho nástupcu. Svätý Otec František pricestoval, aby nás osobne povzbudil vo viere a nádeji a zjednotil pri slávení svätých omší. Vďaka priamym prenosom sme sa stali účastníkmi jeho stretnutí s otcami biskupmi, predstaviteľmi židovskej náboženskej obce, mohli sme sledovať svätú liturgiu, vypočuli sme si jeho príhovory rómskej komunite, mladým ľuďom a rodinám. So Svätým Otcom na Slovensku to boli dni plné nadšenia pre Krista a myšlienok hodných nasledovania.

Ktorá Františkova myšlienka, slovo vás nadchlo?
Ktoré jeho gesto zarezonovalo vo vašom srdci?
Ktoré stretnutie, príhovor zostane natrvalo vo vašej pamäti?
Dajte o tom vedieť celému Slovensku a zapojte sa do projektu Báseň pre Františka.

Puzzle "Christos Raždajetsja"

V čase prebiehajúcej Filipovky a blížiacich sa sviatkov Narodenia Pána, vám chceme dať do pozornosti nový produkt. Ide o 35-dielne a 88-dielne PUZZLE "Christos Raždajetsja". Jeho zložením vytvoríte ikonu Narodenia Pána. Puzzle je možno využiť ako skvelý darček pre deti. Náhľad puzzle nájdete na e-shope

© Copyright 2022

Mobirise website maker - More